Kõrgele!

Mind on alati tõmmanud kõrgustes asuvad elupaigad. Soovitan kõigil käia linnas ringi lahtise kaelaga ja porise tänavasillutise asemel vaadata üles. Sealjuures olge ettevaatlik, sest avaneva vaate taustal võivad jalad ununeda ja õnnetus on kerge tulema.

Üleval asub nagu omaette linn, mida te võib olla varem märganud ei ole. Eriti huvitav on seda kõrgele vahtimist harrastada võõrastes paikades, kuid tore on ka oma kodulinnas pilku ülespoole suunata. Niiviisi üles vahtides olen Tallinnas leidnud mitmeid kohti, kus elada ihaldaksin. Kõrgel katuse all elamisel on minu jaoks mingid erilised võlud ja unustada ei saa ka tõenäoliselt kaasnevat kaunist vaadet. Sellistes elupaikades peab vaadet käsitlema kui osa kodust. Samas on ka oskus seda eksponeerida ja maksimaalselt nautida kunst omaette.

Ameerika Ühendriikide Idarannikul Maine’is asub ühe õnneliku inimese kaunis maja mere ääres kaljuserval. Sellise  kodu vastu ei oleks küll midagi.

2 thoughts on “Kõrgele!

  1. Ma just asutasin ennast lugema imepärastest kõrgetest “pesadest” ja otsas ta oligi. Tahaks veel. 🙂 Kas võib järge oodata?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s