Kõrgele!

Mind on alati tõmmanud kõrgustes asuvad elupaigad. Soovitan kõigil käia linnas ringi lahtise kaelaga ja porise tänavasillutise asemel vaadata üles. Sealjuures olge ettevaatlik, sest avaneva vaate taustal võivad jalad ununeda ja õnnetus on kerge tulema.

Üleval asub nagu omaette linn, mida te võib olla varem märganud ei ole. Eriti huvitav on seda kõrgele vahtimist harrastada võõrastes paikades, kuid tore on ka oma kodulinnas pilku ülespoole suunata. Niiviisi üles vahtides olen Tallinnas leidnud mitmeid kohti, kus elada ihaldaksin. Kõrgel katuse all elamisel on minu jaoks mingid erilised võlud ja unustada ei saa ka tõenäoliselt kaasnevat kaunist vaadet. Sellistes elupaikades peab vaadet käsitlema kui osa kodust. Samas on ka oskus seda eksponeerida ja maksimaalselt nautida kunst omaette.

Ameerika Ühendriikide Idarannikul Maine’is asub ühe õnneliku inimese kaunis maja mere ääres kaljuserval. Sellise  kodu vastu ei oleks küll midagi.

Advertisements

2 thoughts on “Kõrgele!

  1. Ma just asutasin ennast lugema imepärastest kõrgetest “pesadest” ja otsas ta oligi. Tahaks veel. 🙂 Kas võib järge oodata?

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s