Öösel kelgutama???

 

 

 

 

 

 

 

Kõikidest tegevustest, mida õhtul väikese igavusega plaanida on kelgutamine ilmselt üks viimastest, mille peale tavaliselt tullakse. Ja sellest on kahju. Täiskasvanud inimesed kelgutavad üldse kahetusväärselt vähe. Ei teagi täpselt, millest see tuleb… Ilmselt leiavad paljud inimesed, et nende aeg on säärase lapsikuse jaoks liiga kallis. Ei tea kuidas neile ei tundu, et televiisori vaatamine väärtuslikku aega põletab. Kuigi ei saa vaielda, et lumisel talveõhtul on mõnus soojas pesas head filmi vaadata. Aga vahel on lihtsalt vaja midagi, mis rutiinist välja tõmbab.

Lastel on oskus elu lihtsatest asjadest rõõmu tunda. Ja see on midagi, mida peaksime neilt õppima. Kelgumäel saab oma täiskasvanuliku “tõsiduse” unustada. Mina käisin kelgutamas kodukohale lähedasel künkal. Kell ületas juba ühteteist ja ümbruskond oli tühi. Vähesed möödasõitjad heitsid pilke, millest me ennast heidutada ei lasknud. Kui alguses arvasime, et kaua ilmselt vastu ei pea, möllasime lumes poolteist tundi.

Koju jõudes oli tuju ülemeelik ja energiat hilisele tunnile vaatamata palju. Sooja teetassi ääres tuli peale mõnus rammestus ja uni oli magus.

Soovitan kõigile leida aega talverõõmude nautimiseks ja lapselikkuse taasavastamiseks. Nautige seda, mis põhjamaa kaunis talv meile pakub. Vahet ei ole, kas päeval või öösel. Kuigi soovitan öist elamust soojalt.

Aitäh kallikestele, kes minuga koos liuglesid ja naersid. Olete parimad!

-Mammu-

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s