Võta aega , et Elada.

Peame naeruvääseks seda, et vanamemmed hakkavad juba  septembrikuu õhtutel lastele jõuludeks kingitusi meisterdama? Liiga vara? Jõuludeni on veel 3 kuud?

Selle aasta jõulukuul veendusin selles, et just kõige õigem aeg ongi kingituste meisterdamist alustada juba septembris. Surusin viie paari kinnaste kudumise ning tohutul hulgal helmeste voolimise ja kätetöö eheteks põimimise kõik ühte kuusse –  rumalus. Kogu protsess oleks olnud äärmiselt nauditav, kui oleks varem alustanud. Viiendat kindapaari lõpetades olid närvid juba üliläbi ja arvasin, et mitte kunagi ei taha enam kududa.

Kindaid kahjuks pildistada ei õnnestunud, kuid kõik õnnelikud Siilid, kes kingipakist kindad leidsid, võivad oma kinnaste pildi blogisse üles panna.

Ehetestki jõudsin teha vähesed pildid, kuna ” korraks mõned ehted tööle näitamiseks viies” lendasid peale kohe kolleegide jõulusoovid ja tellimustööd. Valmistatud tellimustööde eest sain muidugi väärilise tasu, mille eest sain lubada endale voolimiseks ideaalse pastamasina, ehtetraadi väänamiseks vajalikud tangid ning kastitäie muid vidinaid. Kuigi, see tasu mind õnnelikuks ei teinud. Rabelemine polnud väärt – jõulujõhtuks olin väsinud ja tüdinenud kingituste meisterdamisest (Her. H kindad valmisid paar tundi enne kingituse üleandmist).

Muidu, hoolimata väsimusest, pean mainima, et väga ilus jõuluõhtu oli – praad, magustoit, pidurõivad ja kingitused. Kõik päris just nii nagu olen unistanud.

Nüüd aga on juba voolimise isu tagasi tulnud.

Helmeid seekord ei vooli. Olen haldjate lainel. Täna valmisid haldjatele õhulised läbipaistvad tiivad. Kokkuvõttes valmib kallitele Siilidele Mammule ja Annile üks haldjateemaline tarbeese:)

Uueks aastaks eriti lubadusi ei anna, aga üks soov oleks küll. Et oskaks  aega võtta elamiseks. Mitte tuisata läbi elu. Tahan nautida kallite inimeste seltskonda ja nendega mõnusalt aega veeta:)

-Sanni-

Advertisements

4 thoughts on “Võta aega , et Elada.

  1. Neile oranžidele kõrvarõngastele on minu nimi peale kirjutatud!!?? Ootan huviga mida huvitavat valmistad.

  2. Mammu, minu silm jäi ka kohe neile oranžidele kõrvarõngastele ja sinu nime mina küll sealt ei leidnud 🙂

  3. Kuldsed käed on sul, kallike!
    Haldjateema on mulle alati väga meeldinud :). Eriti kui tegemist ei ole ninnu-nännudega vaid uhkete, tugevate ja teravmeelsete tiivaomanikega…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s