Võta aega , et Elada.

Peame naeruvääseks seda, et vanamemmed hakkavad juba  septembrikuu õhtutel lastele jõuludeks kingitusi meisterdama? Liiga vara? Jõuludeni on veel 3 kuud?

Selle aasta jõulukuul veendusin selles, et just kõige õigem aeg ongi kingituste meisterdamist alustada juba septembris. Surusin viie paari kinnaste kudumise ning tohutul hulgal helmeste voolimise ja kätetöö eheteks põimimise kõik ühte kuusse –  rumalus. Kogu protsess oleks olnud äärmiselt nauditav, kui oleks varem alustanud. Viiendat kindapaari lõpetades olid närvid juba üliläbi ja arvasin, et mitte kunagi ei taha enam kududa.

Kindaid kahjuks pildistada ei õnnestunud, kuid kõik õnnelikud Siilid, kes kingipakist kindad leidsid, võivad oma kinnaste pildi blogisse üles panna.

Ehetestki jõudsin teha vähesed pildid, kuna ” korraks mõned ehted tööle näitamiseks viies” lendasid peale kohe kolleegide jõulusoovid ja tellimustööd. Valmistatud tellimustööde eest sain muidugi väärilise tasu, mille eest sain lubada endale voolimiseks ideaalse pastamasina, ehtetraadi väänamiseks vajalikud tangid ning kastitäie muid vidinaid. Kuigi, see tasu mind õnnelikuks ei teinud. Rabelemine polnud väärt – jõulujõhtuks olin väsinud ja tüdinenud kingituste meisterdamisest (Her. H kindad valmisid paar tundi enne kingituse üleandmist).

Muidu, hoolimata väsimusest, pean mainima, et väga ilus jõuluõhtu oli – praad, magustoit, pidurõivad ja kingitused. Kõik päris just nii nagu olen unistanud.

Nüüd aga on juba voolimise isu tagasi tulnud.

Helmeid seekord ei vooli. Olen haldjate lainel. Täna valmisid haldjatele õhulised läbipaistvad tiivad. Kokkuvõttes valmib kallitele Siilidele Mammule ja Annile üks haldjateemaline tarbeese:)

Uueks aastaks eriti lubadusi ei anna, aga üks soov oleks küll. Et oskaks  aega võtta elamiseks. Mitte tuisata läbi elu. Tahan nautida kallite inimeste seltskonda ja nendega mõnusalt aega veeta:)

-Sanni-

Advertisements

4 thoughts on “Võta aega , et Elada.

  1. Neile oranžidele kõrvarõngastele on minu nimi peale kirjutatud!!?? Ootan huviga mida huvitavat valmistad.

  2. Mammu, minu silm jäi ka kohe neile oranžidele kõrvarõngastele ja sinu nime mina küll sealt ei leidnud 🙂

  3. Kuldsed käed on sul, kallike!
    Haldjateema on mulle alati väga meeldinud :). Eriti kui tegemist ei ole ninnu-nännudega vaid uhkete, tugevate ja teravmeelsete tiivaomanikega…

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s