How beautiful is to do nothing and then to rest afterwards!

Olen pidanud viimaste nädalate jooksul intensiivselt koolitööga tegelema ja elusiili tegevustest ei ole jõudnud kirjutada. Aga nüüd on käes väljateenitud puhkus ja on aeg üles kirjutada mõned mõtted, mis ennast pähe istutanud on. Nagu pealkirjas seisab on lihtsalt imeline tegeleda mitte millegi konkreetsega, teha mis pähe tuleb  ja peale seda puhata. Puhkamisest puhata…mõnus.

Vabadus ei eksisteeri mitte ainult tegudes, vaid ka mõtetes. Suure pinge langusega kaasneb vabanemine murest. Kaob sundmõte tööst, mille lahkudes on ruumi puhkamiseks.

Kui teile tundub, et mul veab ja teil ei ole võimalik niiviisi puhata mõelge veel korra. Kuidagi tuleks kiire elutempo juures leida see miski, mis tekitab säärase vabaduse tunde. Oskus oma meeli igapäevasest prügist vabastada on hädavajalik ja loodetavasti ka õpitav. Olgu selleks ükskõik milline tegevus-otsige seda ja nautige vabadust.

Nüüd vist peaks puhkama…

-Mammu-

Advertisements

2 thoughts on “How beautiful is to do nothing and then to rest afterwards!

  1. Aga mina pean ikkagi tööd tegema, ainuke motivatsioon on see, et on jäänud ainult kolm päeva ja ma saan ka siis lõpuks puhata.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s