Võta asja rahulikult!

Päris mingi aeg tagasi koristasin kodus ja veinikasti pühkides jäi mulle silma see sõnapaar.

Kui see täielikult kontektsist välja võtta muutub mõte filosoofiliseks. Itaallased ikka teavad kuidas elu võtta. Ole rahulik. Nii on kergem kõigega toime tulla.

Sügise saabudes hakkab valgust vähemaks jääma ja ilm nõuab riietuselt veidi rohkemat. Tihti tahab ka tuju koos temperatuuriga langeda. Eile säras taevas päike, kuid täna on ilm hall ja jahe. Inimesed muutuvad väsinuks ja tülpinuks. Nagu selle päeva väärtus elus oleks sügisese ilma tõttu väiksem. Nii tihti mõtlen, et pean rohkem oma elu ELAMA, mitte mõtlema tulevikule ja unistama paremast. Aga kuidas see elamine siis välja näeb? Arvan, et see tähendab, et väärtustan seda, mis mul hetkel on. Ma ei taha sellega väita, et eesmärkide või unistuste poole püüdlemine ei oleks oluline. Tahan öelda, et kogu selle parema tuleviku poole rühkimisega ei jõuagi me kunagi oma töö vilju nautida. Ja see on ju puhas raiskamine. Meeles peab ka pidama, et elu nautimine ei ole tegelikult mingi otsene tegevus, see on meeleseisund. Olgugi mitte väga kergelt saavutatav meeleseisund. Kuid proovima peab! Õpime elama nagu keegi kuskil kunagi ütles…

Fakt on see, et ma ei ole enam kunagi nii noor kui ma olen praegusel hetkel ja seda päeva ei anna kunagi tagasi tuua. Nii ongi tänane hall päev sama tähtis kui eelnevad või veel enam tulevad ükskõik millise aastaaja ükskõik millised päevad. Seetõttu tuleb olla rahulik ja võtta mis võtta annab. Unustan ise selle sama tihti ära kui paljud teised. Seetõttu tuletan nii endale kui teile meelde: “Pole vähimatki tõendusmaterjali, et elu on tõsine!” Seega KEEP COOL!

-Mammu-

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s