Elusiilid Kukekeses

Pühapäeval läksid Elusiilid kaema järgmist seenekest, mis peale vihma Kalamaja poppi kanti tekkinud on. Populaarsuse üheks põhjuseks on kindlasti koha omanik- Anni Arro.

Interjöör

End bistroo-baariks nimetava Kukekese interjöör on hubane ja soe-hele ja helge, erksate aksessuaaridega. Vanas laohoones ei ole tehtud kapitaalremonti. Põrandat katavad samad vanad lauad, mis on selles majas olnud algusaegadest ning on ilmselt hoopis teistsuguseid jalapaare näinud. Samas ei ole seal midagi liiga tavapärast. Kõikjal on tunda personaalsust, mis lisab atmosfäärile suure väärtuse. Juba eemalt vaadates on ilmselge, et lett, kuldsed lauad ja peegliraamid on Jaak Arro kätetöö. Epp-Maria Kokamäe suured maalid seintel on juba omaette klass. Erikujulised-ja värvilised toolid ning suured effektsed valgustid muudavad kogu komplekti viimistletuks. Ülemisel korrusel on kõrge lagi ja üldine atmosfäär natuke rahulikum. Kogu interjöör sobib Kalamaja õhkkonnaga.

Söök

Menüüs on palju, mida tahaks proovida. Hinnad on läheduses asuvast Boheemist ja Gustost veidi kõrgemad. Elusiilid proovisid: Lambapada köögiviljadega, Böff Lindström, Kukekese burger cheddari juustu ja tar-tari kastmega, friikartulid. Magustoiduks käsitsi valmistatud pistaatsia ja sidruni jäätis ja Napoleoni kook. Lambapada oli üldiselt hea, kuid kahjuks veidi leige ja igav. Oleks tahtnud veidi rohkem särtsu. Böff Lindström-hiigelsuur loomalihakotlett, salatipadjal oli maitsev ja mahlane. Burger oli suur. Paks mahlane ja kergelt suitsune kotlett sobis ideaalselt peedi, marineeritud paprikaga. Kõht sai väga täis. Friikartulid olid käsitsi valmistatud ja head, kuigi elusiilidele maitseks alati veidi krõbedamad kartulid. Jäätised olid mõlemad ime head-lemmikuks osutus pistaatsia jäätis. Kook oli küll hea, kuid mitte see kõige õigem Napoleon, mida ootasime. Teist korda võtaks igal juhul jäätise kui koogi. Veidi nördimust tekitas tellitud capuccino kogus, mis sarnanes rohkem espressole ning oli kõvasti üle hinnatud!

Teenindus

Teenindav neiu oli sõbralik ja abivalmis kõigi küsimustega. Samas unustati üks toit, mis siis kiiresti järgi toodi. Veidi häiris, et meile ei toodud koos kõige muu vajalikuga salvrätikuid, mida pidime ise otsima. Tundus, et pühapäeva õhtuks oldi juba pikast nädalast veidi räsitud. Kui mõned väiksed detailid maha arvata on potensiaali küllaga.

Elusiilid  tahavad kindlasti Kukekest veel proovida ning soovitavad seda ka sõbrale!

-Mammu-

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s