Afro-Brasil Rooftop Party

Sellise peene nimega üritusel käisid elusiilid laupäeval. Nagu pealkiri viitab toimus pidu katusel-täpsemalt Viru keskuse katusekinos. Afro-Brasil on bossanova ja muude kaasahaaravate rütmide võluv fusioon.

Pilt: Sume ja ulmeliselt soe juulikuu õhtu, pime katus-valgust annab ümbritseva linna kuma, baariletid, väikesed lambikesed laudadel ja eksootiliste kaadritega filmijupp kinolinal. Muusika on vaikne ja vestelda on kerge. Kinotoolid on tühjad, sest inimesed seisavad, vestlevad, joovad caipirinhasid ja tantsivad. Meie kõrval istub noor mees väikese koerakesega, teisel käel vist hispaania-eesti-inglise segakeeles kõnelev seltskond.  Kui paned pähe uksel antud kõrvaklapid kaob kogu peo sumin ja sa ei kuule muud kui kummaliselt kaasahaaravat rütmilist muusikat. Ringi käies on näha inimesi, kes on juba muusika võimuses-kõrvaklapid peas ja väänlevad üsna ennastunustavalt.

Ei tea, kas asi on soojas suveõhtus või kuumas võõramaises rütmis, kuid tunne on nagu ei oleks ma enam Eestis. Inimesed on vabad ja õnnelikud, naeratavad sulle isegi vestujärjekorras! Müstiline!

 

-Mammu-

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s