Afro-Brasil Rooftop Party

Sellise peene nimega üritusel käisid elusiilid laupäeval. Nagu pealkiri viitab toimus pidu katusel-täpsemalt Viru keskuse katusekinos. Afro-Brasil on bossanova ja muude kaasahaaravate rütmide võluv fusioon.

Pilt: Sume ja ulmeliselt soe juulikuu õhtu, pime katus-valgust annab ümbritseva linna kuma, baariletid, väikesed lambikesed laudadel ja eksootiliste kaadritega filmijupp kinolinal. Muusika on vaikne ja vestelda on kerge. Kinotoolid on tühjad, sest inimesed seisavad, vestlevad, joovad caipirinhasid ja tantsivad. Meie kõrval istub noor mees väikese koerakesega, teisel käel vist hispaania-eesti-inglise segakeeles kõnelev seltskond.  Kui paned pähe uksel antud kõrvaklapid kaob kogu peo sumin ja sa ei kuule muud kui kummaliselt kaasahaaravat rütmilist muusikat. Ringi käies on näha inimesi, kes on juba muusika võimuses-kõrvaklapid peas ja väänlevad üsna ennastunustavalt.

Ei tea, kas asi on soojas suveõhtus või kuumas võõramaises rütmis, kuid tunne on nagu ei oleks ma enam Eestis. Inimesed on vabad ja õnnelikud, naeratavad sulle isegi vestujärjekorras! Müstiline!

 

-Mammu-

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s