Mere Vaatega

Jooksen oma libedate saabastega läbi lumise Tallinna Rotermanni kvartali poole. Poole ajast on raskusi püsti seismisega, olen hiljaks jäänud. Sooja ja hubasesse stuudiosse sisse astudes ootas ees seltskond naisi, üritus ei olnud veel alanud. Üleriietest vabanenult saime kähku kätte pokaali vahuveini, millega endale kähku koha otsisime.

merevaade12_a

Nimelt avanes elusiilidel võimalus võtta osa heategevuslikust üritusest Tiina Talumehe moestuudios.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid viimased 14 aastat.

Ürituse käigus tutvusime Tiina Talumehe ning kahe tema hiljutise kollektsiooniga. Kuulda sai kõigest huvitavast, mis toimub ühe eduka Eesti moestuudio seinte vahel. Kuidas käib kollektsiooni loomine, kust pärinevad ideed, teostused, materjalid. Millised on kliendid ja kuidas selles maailmas üldse elu kulgeb. Tegemist oli vabas vormis istumisega, kus igal ajahetkel võis ka kõige totramaid küsimusi esitada. Samal ajal näitas modell kauneid riideid, mille juurde moekunstnik oma kommentaarid andis. Huvitav oli kuulda, kuidas väiksest ideest jõuab valmistoode moelavale ja sealt üllataval kombel üsna kiiresti kliendi selga. Moestuudiol on üsna kindel klientuur. 19. novembril esitletud kollektsioonist oli osa juba kiirelt müüdud. Elusiilidele meeldis väga kollektsioon “Tiina-by Tiina Talumees”, mis on esimene seeriabränd-ehk siis saadaval on ka erinevad numbrid ja toonid. Tegemist on lihtsate ja naiselike kleitidega, mis sobivad erinevatele vanustele ja ka figuuridele. Mugavad ja head materjalid, mida on kerge hooldada, rõhutavad naiselikku vormi ja elegantsi. Lihtsa aksessuaariga saab muuta kleidi igapäevasest pidulikuks. Nende hinnad erinevad muidugi oluliselt teise nähtud couture kollektsiooniga. Kõik riided jätavad üldse üdini naiseliku mulje-naiseliku traditsioonilises mõttes. Kummardades naise keha nii nagu see on loodud, üritades tuua välja parimat, mitte väänata seda trendide huvides.

reflect2 (3)

Kollektsioon “Mere Vaatega” on arusaadvalt inspireeritud merest. Moeetendus toimus Lennusadamas ning üheks inspiratsiooniallikaks oligi lennusadama omapärane põrand. Siidist, villakrepist, villajerseyst, pitsist ja litrikangast valminud kuuekümne kolme riidekomplekti igas materjalis, värvitoonis ja faktuuris on rõhutatud seost meremaailmaga. Pea kõiki kleite dekoreerivad lainepritsmed, merekivid ja peegeldused veel, mis on edasi antud klaashelmeste ja litritikanditega. Paljud kangad selles kollektsioonis värviti spetsiaalselt, et saavutada erinevaid siniseid, hallikaid ja rohelisi. Eriti mõnusad olid just need villakrepist ja villajerseyst tehtud kleidi. Eesti külm ilm ei ole ju kellelegi uudis ja sellisest kangast peokleidiga võib talvist üritust rahulikult nautida.

Ürituse lõpuks-isegi kulminatsiooniks võis kõike uudistada ja ka proovida. Nii saime proovida ka uusimaid couture kleite, millest nüüd edaspidi unistame! Nii Tiina Talumees kui ka teised töötajad jätsid väga sümpaatse mulje. Moekunstnik ise oli sõbralik ja siiras. Pole ime, et sealne hind poe omast veidi erineb. Ainulaadsed riided, väga head kangad, just sulle orienteeritud teenindus.

Lions Clubi naisteklubi poolt korraldatud ürituse piletirahad läksid Maarjamäe keskuse kahele noorele iseseisva elu alustamiseks. Eesmärk on oluline, kuid veel parem oli emotsioon, mis kogu ettevõtmisest oli lausa kummastavalt positiivset energiat andev!

reflect2reflect2 (2)reflect2 (1)imgimg (3)img (4)img (1)tiina talumees-130-Mammu-

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s