Kaunistuseks!

Jõulud lähenevad kiirelt ja käes on viimane aeg veel kaunistada ja nokitseda. Olgu selleks siis jõulukaunistused, kingitused või kaardid-ise tehtuna on kõik mõnusam. Käsitöös on soojust ja hingestatust, mida kaubanduskeskusest nii lihtsalt ei leia. Samuti on sellel tegijale endale rahustav mõju. Vaikne nokitsemine õhtul on ehk parem kui sihitult teleekraani jõllitamine?

Tänavu otsustasid elusiilid jõulukuuse teemaks valida loodus ja-maaläheduse. Vanaaegse hõnguga ja ka kassikindlad.(Possul tuleb tegemist elu esimese jõulukuusega)

Kuivatatud apelsinide ja sidrunite jaoks paljut vaja ei lähe. Apelsine ja sidruneid muidugi-viilutatuna. Soovitatav on mitte väga pakse viile teha. Kuivatamine toimub tavalises praeahjus ja umbes 100 kraadi juures läheb aega kolme tunni ringis. Väiksemad ja õhemad saavad enne valmis ning kui tundub, et nad on piisvalt kuivad ja pruunistunud tuleks neid järk järgult eemaldada. Väljas jahtudes toimub kuivamine põhimõtteliselt ka edasi ja kui mõned tunduvad siiski niisked olevat andke neile veel veidi aega-hea variant näiteks radiaatori peal või kamina juures. Viimaks ei ole vaja muud kui ilusat paela riputusaasaks ja soovi korral, midagi kaunistuseks.

-Mammu-

DSC_0781 DSC_0786 DSC_0790 DSC_0794 DSC_0806 DSC_0808 DSC_0810

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s