Soe vann!

Jätkan kuidagi samal lainel kui eile-jälle soe ja mõnus. Isegi veel soojem ja mõnusam. Nimelt sain endale kaua oodatud vannikorgi. Jah, kõlab üsna koomiliselt, aga kogu selle aja unistasin vannis käigust ja ainuke takistus oli vannikorgi puudumine. Täna tegin endale kuuma vanni, aromaatse soola ja küünlavalguse ja maheda muusikaga. Kui on midagi lõõgastavat siis see on just nimelt lõõgastav. Suure L-tähega. Olles üdini puhtaks ja lõdvestunuks leotunud hakkasin internetiavarustest ilusaid vannitubasid otsima.

Kuigi mõnusa rahustava vanni saab igal juhul-selleks ei pea olema kõige peenem kuldvanniga ruum. Aga hakkasin siiski mõtlema unistuste vannitoast. Üks on selge. Armastan jalgadel vanne, mis ei ole kuhugi nurka surutud-eelistatavalt loodusliku valgusega avaras heledas vannitoas. Nii öelda käpakestel vann populariseerus 19. sajandil, kuid juba siis oli see algselt malmist portselani kihiga vann üksnes luksus.

Olgu siis originaalsema välimusega või tänapäevane (mõõdukalt) moderniseeritud vorm-mulle see meeldib!

-Mammu-

8384597850_cce4d44f92_z clawfoot-tub-slipper-815 18647785927190846_orvtBgnQ_c 90494273732963652_LwrUlLYm_c 180636635023648850_r8Su5idU_c

Advertisements

2 thoughts on “Soe vann!

  1. Jalgadega vannid on kahtlemata omanäolised, aga mind nad isiklikult natuke hirmutavad. See võib tunduda paranoiline, aga mul on tunne, et kui vannil on jalad all, siis on ta justkui omaette isiksus;). See tähendab, ta võib oma jalad ühel hetkel käiku lasta ja minu vannitoast lahkuda või salaja kinnise ukse taga nendega kõrvataguseid sügada. Igatahes päris üksi ma end siis vannitoas ei tunneks;).

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s