Weird things people do!

Inimesed on ikka veider liik. Nii palju asjadest, mida teeme on täiesti ebapraktilised ja seletamatud. Mõnikord tundub, et meie meele lahutamiseks läheb vaja nii paljut. Teine kord taipad kui vähe on vaja, et olla õnnelik. Mõnikord tekitab vägeva kontserdiga samaväärse rahulolu lumeinglite tegemine või merelainetes laste kombel hüppamine. (Nagu eile juhtus..) Olen korduvalt ja korduvalt rääkinud ja mõelnud, et need väikesed ja iseenesestmõistetavad asjad need millele peaksime rohkem tähelepanu pöörama.

See mõttekäik sai alguse rahulolust, mis mind täna millegi pärast järsku tabas. Ja siis ühest vaimustavast vaatepildist Portugalis. Ehk siis järjekordne kummaline asi, mida inimesed teevad ning mis mingil seletamatul kombel rõõmu pakub.

Nimelt kaunistatakse juba teist aastat järjest Portugali linna Agueda mõned tänavad värviliste vihmavarjudega. Maagiline installatsioon pakub tänavail kõndijale jahutavat varju päikese eest kui ka värvide mängu, millest vist ükskõikselt mööda kõndida ei saa. Inimesed….

-Mammu-

portugalumbrellas05 portugalumbrellas02 portugalumbrellas01 umbrella01

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s