Weird things people do!

Inimesed on ikka veider liik. Nii palju asjadest, mida teeme on täiesti ebapraktilised ja seletamatud. Mõnikord tundub, et meie meele lahutamiseks läheb vaja nii paljut. Teine kord taipad kui vähe on vaja, et olla õnnelik. Mõnikord tekitab vägeva kontserdiga samaväärse rahulolu lumeinglite tegemine või merelainetes laste kombel hüppamine. (Nagu eile juhtus..) Olen korduvalt ja korduvalt rääkinud ja mõelnud, et need väikesed ja iseenesestmõistetavad asjad need millele peaksime rohkem tähelepanu pöörama.

See mõttekäik sai alguse rahulolust, mis mind täna millegi pärast järsku tabas. Ja siis ühest vaimustavast vaatepildist Portugalis. Ehk siis järjekordne kummaline asi, mida inimesed teevad ning mis mingil seletamatul kombel rõõmu pakub.

Nimelt kaunistatakse juba teist aastat järjest Portugali linna Agueda mõned tänavad värviliste vihmavarjudega. Maagiline installatsioon pakub tänavail kõndijale jahutavat varju päikese eest kui ka värvide mängu, millest vist ükskõikselt mööda kõndida ei saa. Inimesed….

-Mammu-

portugalumbrellas05 portugalumbrellas02 portugalumbrellas01 umbrella01

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s