Elusiil

Once upon a time….

…sündis vihmasel Halloweeni õhtul kolme naise ideest ja väiksest kirjaveast blogi nimega “Elusiil”! Juba pikalt olime mõelnud, et võiks olla mingi koht, kus meie huvid ja tegemised võiksid leida väljenduse. Nimi oli aga midagi keerulisemat-nagu juba ilmselt oletate oli alustuseks inspiratsiooni sõnaks võetud elustiil. Nagu mainitud sai kirjaviga saatuslikuks ja leidsime ka endale üllatuseks uue alter ego.

Elusiili sünnis peitub kolm eraldi isikut ja arvamust. Kolmest eri küljest on nüüdseks välja kujunenud üks oma näoga ja stiiliga blogi. Elusiili ei saagi tegelikult defineerida! See on kasvav ja arenev nagu inimesed isegi (loodetavasti). Siil kohaneb ja harjub-ja muutub vaikselt ja eneselegi märkamatult.

Siili huvialasse kuulub: hea toit ja jook, tervislik eluviis, filosoofia, kõik ökö ja koduplaneedi vastu sõbralik, disain-mis avaldub nii kapis kui selle sisus, fotograafia, filmid, kontserdid, restoranid, reisid ja lihtsalt geniaalsed viisid elu nautimiseks. See kõik ja kindlasti palju enamat (mille siinkohal ilmselt ära olen unustanud) on elusiil.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s